| alexalex123 a întrebat:

Sall...sunt incepator pe metin si nu stiu cum sa imi bonusez itemele. Joc pe hotstyle mt2. sunt warr am king 3 si rinata. funda+vot

1 răspuns:
| 6xLmCx6 a răspuns:

Salut important pentru war e putere trebuie sa ai pe arma 35 putere sau 20 si 35 semi-om sau cum se mai numeste HH..Pe armura trebuie sa ai 8k pv si multe bns sabie pumnal etc..pe coif 35 hh si 20 sau 35 magie si rezst la sageti pe bratara 35 semi-om 20-25 magie 6 sau 8 k pv ...si daca vrei sa iti faci set pui jos 10 cu 5ninja si pe itm care se pot pui pumnal... Sper ca te-am ajutat pentru alta intrebare sunt pe regatul albastru nume Z3uL1k3