| Konic23 a întrebat:

ajutati-ma repede si urgent plzzz :(( :(( De 2 saptamani ma chinui si nu-i pot da de cap este vorba de gta san andreas am instalat windowsul apoi am instalat san andreas si mi-a aparut asta: http://s24.postimg.org/dszrwtudt/P010110_08_38.jpg?noCac he=1366220199

nu stiu ce sa mai ma fac :(( am procesor AMD SEMPRON 2. 80Ghz memorie ram 1 gb si placa video cumparata de 128 jucam la low impecabil cu 400 de playeri pe server fara pic de lag ajutati-ma va rog FUNDA MARE

8 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Sterge si Direct X si Gta
si instaleaza acest joc.
http://peers-ro.xit.su/....../2-1-0-747

| Konic23 explică (pentru buffa):

Uite id meu valy_valy9010 baga id sa vb plzz happy

| buffa a răspuns:

Cu parere de rau n-am messenger! doar skype

| Konic23 explică (pentru buffa):

Dar nu stiu cu me cum sa sterg direct x ala. deci am schimbat windowsul si a doua zi seara am instalat san andreas crack tot apoi can am intrai insamp mi-a aparut imagine asa nu se vedea nimic ca si acum.am instalat iar windowsul [la cineva] si tot asa mi-a facut spune--mi te rog asa pas cu pas cum sa fac se mearga.dau funda mersi :crying

| Konic23 explică:

Mersi xDenysx Daca merge cum ai spus u ai funda happy

| Konic23 explică:

-Tot nu merge, am descarcat alt Gta san andreas am instalat to si directX si crack l-am pus si tot asa imi apare nu stiu ce sa mai ma fac crying

| Konic23 explică:

Tot nu merge am descarcat alt gta san andreas am bagat si directx si crack si tot asa im iapare nu stiu ce sa mai fac

| xDenysx a răspuns:

Cred ca instalul este prost...mai bine incearca sa iei alt instal.Si eu ma joc Samp deci sper sa ai bafta big grin