| Shinobi589 a întrebat:

Am cumparat counter strike global offensive si un prieten imi stia parola de la steam, a jucat pe contul meu si am primit ban VAC se poate rezolva cumva pentru ca am dat 11 euro pe el si pentru mine e mult aceasta suma, ma puteti ajuta va rog din suflet

4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Nu, tot ce mai poti face este sa iti cumperi din nou jocul si sa iti faci un cont nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pe ce motiv ai luat ban, dar oricum nu prea mai ai ce face...totusi incearca cu un tiket la support...

| TechGuyTpu a răspuns:

Vac ban e permanent si nu se poate revoca in niciun fel.

| mihaikzq a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!