| RoBeRTin321 a întrebat:

Am o problema.Am Counter-Strike Global Offensive cumparat de pe Steam recent..Acum vreo 3 zile si nu pot sa vand arme/cutii..Ma puteti ajuta? Am inteles ca trebuie sa cumpar ceva de pe Steam Store, dar daca am cumparat Counter-Strike Global Offensive-ul se pune ca am cumparat ceva? Va rog sa raspundeti sincer si fara jigniri! Cel mai bun raspuns primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| σκμ a răspuns:

Neata!
Presupun ca ai doar Cs:Go pe steam nu?
Inainte sa poti vinde si cumpara ai o perioada de 30 de zile.
Sper ca te-am ajutat!

| RoBeRTin321 explică (pentru σκμ):

Salut Lucianluci22! Da numai Cs:Go am pe Steam..Ca nu prea imi place sa dau bani in jocuri.Dar atunci cand imi place trebuie sa mi-l iau. Oricum mersi.

| σκμ a răspuns (pentru RoBeRTin321):

Nu ai pentru ce!