| AndreyStan a întrebat:

Sall TPU, am decis sa fac tutoriale despre minecraft si sa le postez pe internet pe you tube, dar nu am un program, care sa imi filmeze in continut FLV, ca sa le pot posta, el mi le filmeaza normal in CAMREC, pls ajutati-ma dar sa le filmeze in FLV, dau funda.

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Uite aici :
www.google.ro si scrii aTube Catcher.
Si dupa ce il descarci si instalezi, ai screen record. Ti-l face FLV.
Funda?

| AndreyStan explică (pentru VladPetcu):

Auzi mil face el singur flv?, daca merge sa il si postez pe you tube ai funda clar.

| VladPetcu a răspuns (pentru AndreyStan):

Ti-l face FLV si merge postat pe youtube sigur.
Funda?

| VladPetcu a răspuns (pentru AndreyStan):

Daca nu ti-l face FLV, dar sunt sigur ca-l face daca nu merge ai convertor in program si il faci FLV, dar nu ar trebui sa ai problemewinking

| AndreyStan explică (pentru VladPetcu):

Ok stau sa vad si dupa aia funda, dar totusi da-mi add la stan_andrey11@yahoo.com