| DragosM8 a întrebat:

Am descarcat GTA4 si se vede pamantau si astea doar o parte mica cand incep iau dupaceea nu mai e nimic nu se vad decat masinile si stalpi de iluminat cine imi spune ce are sau ce sa i fac FUNDA

3 răspunsuri:
| Codblackops a răspuns:

Lasa un raspuns cu configuratia pc-ului tau, se poate sa fie de la placa video, procesor.

| DragosM8 explică (pentru Codblackops):

Nuti fac griji nu e de la procesor placa video cred ca este de la joc ca la inceput imi parata o bubcata si se vede normal dar daca mai inaintez in joc nu mai apar pereti si astea

| Codblackops a răspuns:

Ai instalat pachul?
Daca nu, scrie asa pe google "gta 4 patch 1.0.7.0 crack"
instalezi patch, apoi copii crack si vezi cum merge.
Salut.