| SnIpErInVizIBiLE a întrebat:

Am descarcat si eu Origin si am vrut sa descarc Fifa World.L-am descarcat si cand am intrat in ele arata o imagine gri si dupa 2-3 minute s-a inchis.De ce oare? Va rog sa ma ajutati!
Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| The16 a răspuns:

Intra pe acest site si scaneazati calculatorul, vezi daca iti suporta jocul:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Daca da, incearca sa umbli la setarile de la placa video.
Apropo instaleaza draivarele de la placa in caz ca nu le ai instalate.
Bafta!

| KosmynGaby a răspuns:

Eu joc FIFA World din octombrie 2014.
Ce pot sa zic,instaleaza din nou windows-ul, ca este probabil sa aiba o eroare ceva, descarca din nou Origin si FIFA World, iar dupa descarca Driver Boost si fa un update la computer, dupa ce ai terminat tot incearca din nou sa intri in el.In caz ca nu merge inseamna ca nu suporta calculatorul tau jocul sau daca ai Windows 7 muta-te pe Windows XP SP3 si s-ar putea sa mearga.
Sper ca ti-am fost de folos happy

| KosmynGaby a răspuns (pentru KosmynGaby):

Windows 7 este mai pretentios, daca este ceva suspect la acel joc, nu te lasa sa-l folosesti, in schimb Windows XP ruleaza si asa.