| dragan21 a întrebat:

Sall tpu.am descarcat si instala gat4. jocul este foarte tare. problema este ca jocul este in engleza. si nu ca ar fi o problema daca ar fi in engleza. cu engleza pe care o stiu eu am inteles putin jocul. as vrea daca puteti sa-mi dati si mie un link cu vreo setare sa bag limba romana. pls funda**

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Nu creed ca o sa gasesti limba romana pentru GTA 4.Jocul este doar in cele mai vorbite limbi:engleza, franceza, germana, spaniola, rusa.
Chiar daca vei gasi, traducerea ar fi nu cea mai reusita.

| uzzykidu1 a răspuns:

Cauta pe gtainside.com si dai la gta 4si da-mi la patchuri

| dragan21 explică (pentru uzzykidu1):

Pai si care patch e