| BeYoung4ever a întrebat:

Am downloadat un program de filmat : Mirillis. Vreau sa filmez si cand dau F9 nu filmeaza. Am schimbat si comanda ca sa fiu sigur si tot nu merge. Raspunsul corect primeste funda + vot inteligent!

3 răspunsuri:
| XxP6N1H3RxX a răspuns:

Poate nu apesi pe butonul corect intra la instructiuni si vezi care sunt comenzile sau pe youtube!

| BeYoung4ever explică (pentru XxP6N1H3RxX):

Am dat pe butonul corect, scrie acolo pres F9, am si dat la setari sa schimb si tot nu merge.

| robyroby96 a răspuns:

Nu stiu care este problema dar poti folosi Fraps. Eu il folosesc si este destul de bun.