| Raduu4ever a întrebat:

De curand mi-am descarcat un program de filmat, si anume Action Mirillis! Insa dupa ce termin de filmat (de obicei filmez jucandu-ma lol), imi apare deasupra "This video was captured with Action Mirillis", iar si cu alte programe imi apare ceva de genu. Imi puteti spune cum pot scapa de asta?

Răspuns Câştigător
| dCake a răspuns:

Pai faza e ca nu sunt cumparate. Nu cred ca ai dat vreun bat pe ele si alea sunt versiunile gratis. Incearca OBS e gratis si bun poti pune facecam greenscreen, orice. Totii marii youtuberi filmeaza cu el exemplu maxinfinite, iraphahell etc. Numele complet e Open Broadcaster Software nu scrie nimic pe filmare, poti face si live, ai o gramada de setari daca te intereseaza, e foarte bun link download cauta pe Youtube sigur gasesti, iti garantez. Iar ca sa te inveti cu el cel mai bine e sa urmaresti un tutorial ca sunt sute, nu e foarte greu de utilizat...