| alexmw1 a întrebat:

am instalat Euro Truck SImulator 2 si merge foarte bine dar cand se inopteaza si vreau sa aprind farurile mi se arata in bord ca sunt pornite se ilumineaza bordu dar nu si soseaua...ce pot face sa rezolv aceasta problema? dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Atunci nu stiu ce sa zic. Vezi drumul? daca da atunci isi fac treaba (s-ar putea ca farurile sa nu fie bine conturate pe sosea si sa lumineze totul fara sa iti dai seama ca e de la faruri), daca nu e nici asta atunci inseamna ca e vorba de o eroare, care se poate rezolva prin reinstalarea jocului happy Mult noroc

3 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Cel mai simplu este sa apesi esc apoi intri la setari>controls si apoi vezi ce tasta este atribuita farurilor care ar trebui sa apara ca si,, headlights" daca vrei poti sa le atribui alta tasta facand click pe,, headlights" apoi apesi pe tasta pe care vrei sa o folosesti ca sa pornesti farurile. Sper ca am fost de folos. happy

| alexmw1 explică (pentru ghostlabbrador77):

Nu la asta ma refeream le stiu faza mica pe l inca o data pe el sa se mareasca si mai apei pe ca sa se aprinda toate, pe,, O" girofar (F4) dar faza e ca nu se reflecta pe sosea

| alexmw1 explică (pentru ghostlabbrador77):

Nu-i nici asta si nu se vede soseaua

| ghostlabbrador77 a răspuns (pentru alexmw1):

Atunci nu stiu ce sa zic. Vezi drumul? daca da atunci isi fac treaba (s-ar putea ca farurile sa nu fie bine conturate pe sosea si sa lumineze totul fara sa iti dai seama ca e de la faruri), daca nu e nici asta atunci inseamna ca e vorba de o eroare, care se poate rezolva prin reinstalarea jocului happy Mult noroc