| anonim_4396 a întrebat:

am jucat acum ceva timp world of thenks am un tanc m6 si asi vreau unul mai bun problema este ca nu am bani si imi trebuie neaparat bani pentru am lua tancul stiti cumva cum as putea sa fac bani intr-un timp mai scurt ca fac foarte greu bani. Desigur dau funda!

1 răspuns:
| LordBolton a răspuns:

Pai ori cumperi ori dupa ce mori intr-o batalie, iesi din ea si te duci in alta batalie cu un alt tanc iar, cand mori repeti procedeul, sau daca ai cont premium iei mai multi bani/xp. funda? apropo unele tancuri dau mai mult xp si cred ca si bani int-o batalie.