| vlladwinner a întrebat:

Joc World of Thanks de aproape o luna, am un tanc de tier 6, M6, si vreau sa imi iau T32 (tier 7), dar nu fac repede bani. Tancul de tier 7 costa 1, 4 milioane de credite. Ma gandesc sa fac 1 milion de credite, iar apoi sa vand tancul de tier 6, astfel fac 1, 4 (tancul de tier 6 costa 400.000 credite). Intrebarea mea este: daca il vand pot dupa aceea sa cumpar urmatorul tanc sau trebuie sa il am si pe acesta in inventar.

Răspuns Câştigător
| Rus_Vlad_1994 a răspuns:

Daca ai tancul de tier 7 cercetat atunci poti sa vinzi linistit tancul de tier 6 ca a fost rezolvat bugul de pe server. Pentru ca la un moment dat era un bug pe server, si anume nu puteai cumpara tancul de tier mai avansat daca nu il aveai pe cel anterior... Deci cum este rezolvat poti linistit sa il vinzi

| vlladwinner explică (pentru Rus_Vlad_1994):

Ok mersi, tu ce tancuri ai?

1 răspuns: