| BordeianuFlorin a întrebat:

am nevoie de un joc in care sa incepi viata de la 0 sa iti construiesti tu casa sa faci rost de mancare etc. ceva gen ca si minecraft si sa fie full nu cu parti! funda big grin

7 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Sims 1,2, 3.

| piratuu a răspuns:

Incearca Sims

| DEOVERPASS a răspuns:

Pai mno, terraria, dayZ, the ruft sau cum se numeste "nu prea stiu " si c-am atat, Sims, Sims 2, Sims 3, Sims hallowen, Xmas etc... happy e un joc pe roblox Roblox

| Florin_Leca_1973 a răspuns:

The Sims 3

| BordeianuFlorin explică:

In afara de sims

| BordeianuFlorin explică:

Cine imi zice de unde pot descarca sims 2 sau 1 i dassu funda.sa mearga sa il instalezi!