| Liviu781 a întrebat:

Sall TpU! Am o camera Web cu microfon si eu mai joc serii CO-OP cu un prieten si vorbesc cu el, chestia e ca se aude in boxe, si eu am si casti de urechi, cum sa fac sa il aud in casti? Ca ma enerveaza ca mai spune prostii si nu vreau sa il auda parinti.

2 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Le conectezi in unitate

| MotauAndrei a răspuns:

Pentru pc: scoate boxele din unitate si introdu castile sau daca ai la sistemul audio mufa jack (acea mufa rotunda de 3.5 mm, ca la telefon ) incearca conectarea castilor acolo si ar trebui sa se opreasca boxele si sa intre automat pe casti.
Pentru laptop mai simplu introduci mufa de la casti in el si abracadabra ai reusit
Daca problema ta este alta decat cele enuntate de mai sus, incearca in control panel > sounds and audio device si regleza cum iti doresti tu.