| narciosromantiber a întrebat:

Am o dilema cu placa mea video de la PC care cred ca imi face probleme. Dilema ar fi ca nu stiu sigur ca e din vina ei sau a procesorului. Imi apar niste dungi pe ecran iar in BIOS literele "o,i,l,k,m, n, etc" nu le arata ci in locul lor se vad niste puncte asezate intr-un patratel.
Uitati aici dungile : http://postimg.org/image/weckw6r3p/
Uitati-va si spuneti-mi va rog de la ce este aceasta problema.
PS: Placa video nu accepta unele versiuni ale driverului iar cu cel mai nou care merge PC-ul merge mai greu decat atunci cand nu am driver instalat deloc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de vina e placa video. Ia una noua