| sebilika a întrebat:

Am si eu o problema cu placa video.
De ce nu merge placa video NVIDIA GeForce GT 520MX? apare acel "!" in dreptul ei, dar driverul pentru ea e instalat. Uitati o poza http://postimg.org/image/b0h292znr/. Ma poate lamuri si pe mine cineva?

Funda!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Esti sigur? Mai uita-te o data!
Daca ai windows pe 64 biti descarci driver-ul pentru 64 biti.
Daca ai windows pe 32(86) biti descarci driver-ul pentru 32(86) biti.

9 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai dau un click 2 mouse acolo si dai updates si va merge perfect

| sebilika explică (pentru itsoft):

Am incercat si asta, e updatat la zi

| MskDesign a răspuns:

Driverul este instalat de pe cd care a venit cu placa sau de pe net?

| sebilika explică (pentru MskDesign):

Este instalat de pe net

| MskDesign a răspuns (pentru sebilika):

L-ai descarcat de pe site-ul oficial al producatorului corespunzator sistemului de operare? Poate fi pe 32(86) sau 64 biti.

| sebilika explică (pentru MskDesign):

Cand l-am descarcat nu mi-a aparut sa aleg bitii.

| sebilika explică (pentru MskDesign):

Am gasit aici ceva http://www.geforce.com/drivers
dar nu stiu la "GeForce... Series " ce sa aleg. Rulez pe x64

| MskDesign a răspuns (pentru sebilika):

Apasa pe Auto-Detect Your GPU si spune ce iti da.

| sebilika explică (pentru MskDesign):

Nu ma lasa, imi zice asta: Autoscan Failed

There was a problem automatically scanning your system.
Please try again or use the manual search.

| MskDesign a răspuns (pentru sebilika):

Esti sigur? Mai uita-te o data!
Daca ai windows pe 64 biti descarci driver-ul pentru 64 biti.
Daca ai windows pe 32(86) biti descarci driver-ul pentru 32(86) biti.