| pufuletsunt3 a întrebat:

-SALL! TPU am o intrebare ca se poate sa ma ajute cineva?
-E ca nu IMI MERGE MINECRAFTUL?
-Porblema e asta, e ca cand deschid minecraftul-Romania sp
imi apare utilizatorul adica imi bag contul apoi m-i se incarca
si pe urma imi face negru?
-Daca cineva m-ar ajuta ii multumesc foarte mult?

6 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Ia-ti alt minecraft, asa mi s-a intamplat si mie.

| pufuletsunt3 explică (pentru MytzaMytz):

Sti tu de unde sa iau

| MytzaMytz a răspuns (pentru pufuletsunt3):

Pai minecraftblaj..parca nu stiu

| MasterGamerEddy a răspuns:

Iti instalezi java sau dai update la minecraft(in cazul daca ti-ai pus moduri)

| pufuletsunt3 explică (pentru MasterGamerEddy):

Pai am uitat sa va sun ceva am java, si apropo nu am cum saam moduri pentru ca de cand il am nu mi mers, ca imi apare negru si ma da avara din el adica se inchide si ap dat update

| Vertin a răspuns:

Poate pentru ca ai bagat un mod care nu iti merge (daca ai) si sa-l stergi (modul)
sau alta solutie pui minecarftu (doar luncheru) intr-un folder separat si stergi folderul. minecraft si dai force update la joc.