| vladsipunct2016 a întrebat:

Am o intrebare legata de jocul Outlast! Am o mare problema : dupa ce m-am chinuit sa-l instalez insfasit a mers dar cand am intrat in joc aveam lag... Nu am chiar mereu dar e enervant. As vrea un raspuns detaliat, pas cu pas cum sa scap de lag ( am win xp ). Si ar mai fi una : cand ajung la tastatura in joc pe la inceput ma scoate din joc si imi apare o eroare cu " don't send " si nu stiu ce. Funda 100% celui care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| AlinRemi a răspuns:

In primul rand, ai cerintele necesare de sistem pentru a juca outlast?

| vladsipunct2016 explică (pentru AlinRemi):

Da jocul merge
dar am ceva lag asta e problema

| supergamer2000 a răspuns (pentru vladsipunct2016):

Cand esti in joc intra in options apoi video si scade detaliile. Dale pe medium sau low cum iti convine.Cu cat sunt mai sczute va merge mai repede.Scade si rezolutia daca nu merge.