| Myr3ll1994 a întrebat:

De ieri cand pornesc calculatorul imi apare o eroare, ceva cu windows explorer, apoi cand ii dau don't send imi dispare icoanele de pe dextop pentru cateva secunde apoi apar si apare din nou aceea eroare. Daca nu dau don't send si o ascund in bara de start nu am probleme pot sa fac orice, dar cum pot sa scap de ea ca nu vreau sa instalez windowsul. Ceva ideei?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patesc si eu acelaso lucru iar dupa aceea nu mai merge sunetul, nu mai merge internetul si se misca foarte prost PC-ul...