| anonim_4396 a întrebat:

SAll TPU!
Am o intrebare: mie imi merge assassins creed relevations pe pc meu?

Procesor: Intel(r) pentium 4, 3.00GHz dual core
Placa video: NVidia GeForce 9400 GT, 512MB
Hard Disk: 160Gb
Ram: 3.00 Gb (frecventa 600 mb)

Cam atat stiu... dar e o problema: inainte am avut windows xp sp3 student edition si imi mergea dar acum am trecut la windows 7 ultimate si nu mai merge asa dintr-o data...

Ce programe, drivere, setari imi trebuie? nici nu porneste de ce? Funda si vot

1 răspuns:
| cParty a răspuns:

Merge si pe windows 7 eu il am imi merge perfect la rezolutie maxima si tot ce e posibil plus ca s-ar putea sa fi gresit instalarea la windows sau de drivere incearca sa reinstalezi windows-u sau driverele si fi cu bagare de seama cum le instalezi... sper sa-l faci bafta happy