| PuFoS97 a întrebat:

am o intrebare pentru cine stie am jucat cs pe un svr si apoi am vrut sa joc pe o mapa si apoi mi-a dat eroare am intrat din nou si cand dau new game sa jocu cu botii imi intra intr-un server de la favorite...care e problema... funfa + vot pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| smekerik a răspuns:

Am patit si eu asa, deci trebuie sa ti-l dezinstalezi si sa iti instalezi alt cs.Sau ai putea sa intri la server la favorite si sa te deconnectezi adica sa dai deconnect. Succeswinking