| Darky13 a întrebat:

Am o problema"! Am programul hypercam 2 si merge bine dar nu pot sa filmez jocul pe care il joc nu imi filmeaza jocul! nu stiu dc daca aveti voi un tutorial cv! sau stiti un program bun! [ in afara de fraps] e bine happy

Multumesc! Si Dau Funda!

3 răspunsuri:
| Darky13 explică:

Hm dar fraps pot filma doar 60 sec aproape si imi tot opreste filmarea de fps. laughing nu sti cumva altu te rog frumos :X

| Darky13 explică:

Mai astept raspunsuri sad

| Avadanei_Denis_1997 a răspuns:

Hypercam NU filmeaza in jocuri! Pentru jocuri incearca FRAPS! Simplu si filmeaza mai bine.