| andr3y78 a întrebat:

am o problema:am un playstation2 si nu imi mai mere cand il aprind apas pe buton si se face becu verde dar nu porneste, nu proceseaza si cand dau la tv pe av imi arata ecranu negru si daca il aprind nu il mai pot stinge din buton si nu stiu dc... ce sa faac

Răspuns Câştigător
| marco42 a răspuns:

Vezi daca ai bagat mufele bine in tv si daca nu sunt stricate cumva si verifica cablu mai bine poate s-a stricat undeva! daca nu merge nici asa inseamna ca s-a stricat ps2! Baftabig grin