| trackmaster99 a întrebat:

Am o problema cand intru in jocul World of tanks cand dau incepe lupta astept vreo 2 min moare jumate de echipa si cand sunt in joc zice conexiune de internet a fost intrerupta si scrie jos Memorie insuficienta reporneste jocul.PS am pc procesor 1.8 ghz 1gb rami placa video 1gb nVIDIA geforge 210 64 bit.

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Cel mai bine ca sa nu mai aceasta problema ar fi sa-ti schimbi pc-ul sau sa nu mai joci jocul acesta