| razvan3456 a întrebat:

Daca am placa video nVIDIA geforce GTX 650 de 2 gb, procesor i5 3,8 ghz si rami 8 merge world of tanks la grafica maxima fara sa am vreo problema? big grin happy

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu. pentru asta ai nevoie de gtx 670

| 0x11111051 a răspuns:

Posibil ca pe medium iti va merge. Dupa actualizarea 9.0 e nevoie de GTX [NR] Ti, ca sa poti rula la maximu.

De exemplu GTX 740 Ti (de la Titanium)

| KLiNK a răspuns:

Iti merge bine pentru ca eu am jucat gta 4 pe o nVIDIA ge force 6200 din 2001 si mergea perfect. big grin

| KLiNK a răspuns:

Deci nu conteaza daca e diferenta mica intre modelele de placi video