| trackmaster99 a întrebat:

Am o problema cand intru intr-un joc de genu gta, world of tanks cam toate imi apar niste lini albe pe ecran merge 2-3 min si se blocheaza si trebuie dau restart pc. Imi spune cineva de la ce si cum as putea rezolva? Plsss

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Probabil e de la placa video, recomand sa reinstalezi windows-ul.

| trackmaster99 explică (pentru Grimmjow69):

Sal am reinstalat windosul de multe ori asta am crezut si eu ca este problema dar reinstalam doar DISCUL c nu si d are ceva?

| trackmaster99 explică:

Sal OnlyStef asta am crezut ca este problema doar ca scimbam doar discul c nu si d are ceva? apropo pc meu are 1 gb ram 512 placa video 1.8 procesoru