| Narcis_Puiu_2000 a întrebat:

am o problema cu laptopul meu HP, deci când il deschid totul merge ok nu se blocheaza nimic dat când il conectez la internet atunci incepe sa merge greu cateva programe nu mai merg ca browserul messul etc,, daca vreau sa ma uit la un film merge in realuare cateodata se blocheaza, imi merge foarte greu! dar nu inteleg ce are are doar 6 luni de craciun l-am cumparat si am antivirus(BitDefender premium adica cumparat) face figuri de vreo doua trei zile va rog ajutati-ma sad dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are ceva probleme. Poate sa fie de la Windows. Dar poate fi si de la memorie. Contacteaza-i pe cei de unde l-ai luat si spune ce patesti. In mod normal trebuie sa ti-l schimbe si cat este in garantie este momentul.