| GodOfWarBluRay264x a întrebat:

Sall tpu.Am o problema cu LOL(League Of Legends).Am un pc de 28 de milioane si intru pe lol ma autentific merge tot pana dau sa inceapa meciu si de acolo nu imi mai apare nimic(nici sa refuz sau sa accept).Lam dezinstalat de 6 ori am cautat solutii pe net si nimic.Va rog ajutatima.Cineva mi-a spus ca am placa video prea slaba dar placa mea video e una de 8 milioane si rulez jocuri de 2012-2013 la high.Am prcesor de 3.9 GHZ cu 6 nuclee si 4 gb dual chanel de 1600mhz si am placa de baza de 3 milioane jumate(As rock extreme 2 R3.0 sau asa ceva). Sunt pe RDS.Mia spus cineva ca RDS e slab si poate am prbleme de acolo dar vreau sa aud si parerile voastre.Va rog sa ma ajutati.Dau funda+ vot

11 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

*Cocalar mode on*
Iar eu am un pc de 25 de milioane cu nVIDIA gtx 760, Intel core i5 3570k si 8gb ram ddr3
*Cocalar mode off*
Poate nu ai instalat driverele placii video

| GodOfWarBluRay264x explică (pentru bogdan324):

Domnule " Mui de foca peste spada " am si un SSD de 120 gb.

| bogdan324 a răspuns (pentru GodOfWarBluRay264x):

Bine mai domnu' cioban, dar degeaba zici ca ai placa video de 8 milioane, daca nu zici modelul

| GodOfWarBluRay264x explică (pentru bogdan324):

SAPPHIRE HD 7850 1GB OC GDDR5. Fericit domnu gugustiuc?

| bogdan324 a răspuns (pentru GodOfWarBluRay264x):

Da,foarte fericit domnu' porcusor, trebuie sa iti iei driverele de pe siteul http://www.amd.com/uk/Pages/AMDHomePage.aspx

| AntonyoBoss a răspuns:

Frate chiar nu trebuia neaparat sa ne spui pretul PC-ului tau eu joc lol cu un PC de 5, 5 milioane si merge perfect,e un bug, intra pe site si scrie pe forum, ia-ti pando media browser si daca nu merge intra si downloadeza de pe net alt lol, versiune mai veche si instaleaza-l, ca iti face uptade dupa aia...

| GodOfWarBluRay264x explică (pentru AntonyoBoss):

Mersi am sa incerc varianta ta. Daca merge am sa iti dau funda+votul

| nurckye a răspuns:

Te lauzi dar scrii asa? Pc-ul ala e gata facut, pe piese ti-l iau cu 15 lejer. Tu sigur ai un fx de la amd. cele 6 nuclee nu sunt folosite decat in multitasking. 4 gb ram? 2 mil. Te-am lamurit. PRoblema cu lolul o gasesti pe net

| GodOfWarBluRay264x explică (pentru nurckye):

Am si un ssd de 120 gb, hard mare de 1 tb si sursa cu 5 milioane.Te-am lamurit si eu.

| nurckye a răspuns (pentru GodOfWarBluRay264x):

Si sunt inutile pentru ca nu sti cum sa folosesti pcul

| Planta55 a răspuns:

Eu zic ca e un bug, sau posibil virus saude la rds una din 3