| SexyTiMe a întrebat:

am o problema cu "PC" sa va explic deci nu ma lasa sa intru pe brawusere (dau pe mozila/crome) si astept, astept de geaba. sau alte programe ca winrar trebuie sa reinstalez cand il folosesc Va rog ajutati-ma ce sa fac?

FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Aceasta poate sa fie doua lucruri asta nu-i o eroare este userul (contul care intri pe windows).
https://secure.logmein.com/......sample.jpg

Cand bagi la inceput inainte sa intri loginul (userul si parola).Ti-am dat si imagini ca sa vezi.
Aceasta nu este o eroare oarecare este una de logare mai bine zis.
Tipul de eroare cred ca este de 1326. Iar daca iti traduc ce ai zis tu suna ca-m asa:
Eroare (autentificare): esec Logon('Login'): numele de utilizator necunoscut sau parola incorecta.

Asigurate ca folosesti numele de utilizator si parola corecta.
Iar daca nu stii numele de utilizator sau parola...

Prelua numele de utilizator pe un calculator cu Windows se face ca-m asa:
1 Pe gazda, deschide Run fereastra. Iată cum sunt 2 moduri:
1a Pe Windows XP, mergeti la Start > Run.
1b Pe Windows 7 si Vista, du-te la Start si tip alerga in Cautare domeniu. Deschideti programul numit Run.
2 Tip de control userpasswords2 și faceti clic pe OK. Este afisată fereastra Conturi utilizator.
3 Orice utilizator din grupul Administrators poate fi utilizat pentru a conecta la calculator.

4 Iar daca nu merge Start=Control Panel=User Accounts acolo trebuie sa iti setezi contul (contrul de administrator are acces la orice fata de conturile ques (conturile noi).

| SexyTiMe explică (pentru Mihail2020):

Cum al setez (am skype daca vrei stanca_cristi17) acolos si hai sa vb plzz daca ma ajuti o sa primesti "FUNDA"

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Zii si tu ce eroare iti apare si vedem cum o putem rezolva.
1 Daca nu iti apare nicio eroare inseamna ca calculatorul tau nu mai marrge ca 50% este virusat.
2 Mai ales trebuie sa iti mearga daca dai click dreapta si alegi Run as (Deschidere de la administrator).Si se deschide un program sau brower.
3 Daca zici daca apare sau nu apare eroare sau nu iti zic si rezolvarea sa! Cateodata daca nu merge sa faci nimic da iti trebuie sa reinstalezi windosul ca nu mai ai ce face dar poate mai exista o alta rezolvare zic?

| SexyTiMe explică (pentru Mihail2020):

AI skipe?
Daca da dal plz si sa vb bine?

| SexyTiMe explică (pentru Mihail2020):

Deci imi apare o eroare (internet Explorer) zice ca:unable to log on: Logon failure:unknown user name or bad password