| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU mere mi se blocheaza mozila cand intru pe un site orice fel de site mi se blocheaza dar alte programe sau jocuri de pe pc pot sa le folosesc doar mozilla se blocheaza pls. ajutati-ma

dau funda multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce varianta folosesti, cum se blocheaza si daca da vreo eroare, asa ca n-as putea spune motivul.
Daca nu o ai descarca ultima varianta, Firefox 9 si vezi daca merge. Daca nici aceasta nu merge descarca Google Chrome, ultima varianta, mie imi merge foarte bine. Succes si numai bine!

| Vyktor77 a răspuns:

Pai se blocheaza ca asa ii Mozilla...N-ai ce face. II prost facut; si mie mi se bloca tot timpu 'si stai linistit ca nu-i de la calculator.Foloseste Google Chrome ca ii mai bunwinking.