| PeAcE a întrebat:

Am o mare problema! Nu-mi mai merge windos-ul. Cum sa va explic...Se aprinde pc-ul dar nu ma mai lasa sa folosesc anumite programe. Imi zice ca n-am ceva licentiat si nu stiu ce sa-i fac! Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Inseamna ca te-au prins cei de la Microsoft ca ai folosit un produs de-al lor piratat. Ti-au sters anumite fisiere ca sa nu mai poti folosi windowsul.Cand ai o varianta piratata nu trebuie sa dai update NICIODATA! Vezi ca undeva in bara ar trebui sa fie o cruce neagra daca este asa! Am vazut si eu la cineva o data acest lucu si parca asa era! In conluzie trebuie sa instalezi alt program! Licentiat!