| dramazaptoorg a întrebat:

am o problema cu un joc. Se numeste bad boys l-am descarcat de pe net si cand intru in el imi zice...(the program can't start because binkw32. dll is missing from your computer. try reinstalling the pprogram to fix this problem) sa va spun si traducerea(programul nu poate începe, deoarece binkw32. dll lipseşte de pe computer. încercaţi să reinstalaţi pprogram pentru a rezolva această problemă) va rog dau funda daca imi spuneti si mie ce sa fac va rogsadsadsadsadsadsadsad

3 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

Trebuie sa cauti orice binkw32.dll pe google, dai download si il pui in C:\Windows\System32 si pornesti jocul

| dramazaptoorg explică:

Tot nu merge am downloadat de pe net binkw 32 dll l-am pus in c windows system32 si tot asa imi scrie

| Uraniu a răspuns (pentru dramazaptoorg):

Incearca sa pui acelasi binkw32 si in System 32 si in folderul unde ai jocul