| ProxyDiamond a întrebat:

Am o problema cu windows-ul.Cine crede ca imi poate raspunde lasati mesaj.
E foarte urgent!

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

Nu se intampla nimiclaughing Nu are legaturawinking Poti sa instalezi windows 7 cu licenta si la calculator ca nu se intampla nimicwinking

5 răspunsuri:
| CrushBoy89 a răspuns:

Putin mai explicit? Ca daca ai probleme cu windows-ul...Ce sa intelegem din asta?happy

| ProxyDiamond explică (pentru CrushBoy89):

La calculator aveam windows 7(copie) si mi s-a bulit.La laptop am windows 7 cu licenta. Daca instalez acel windows in calculator. Widows-ului de la laptop ce se intampla? Mai ramane la fel?

| ProxyDiamond explică (pentru CrushBoy89):

Dar la laptop ramane cu licenta si la calculator e considerat copie?

| ProxyDiamond explică (pentru ProxyDiamond):

Adica windows-ul la laptop ramane geniune iar la calculator nu o sa fie?

| CrushBoy89 a răspuns (pentru ProxyDiamond):

Va fi la amandoua cu licentalaughing Funda?smug

| CrushBoy89 a răspuns (pentru ProxyDiamond):

Nu se intampla nimiclaughing Nu are legaturawinking Poti sa instalezi windows 7 cu licenta si la calculator ca nu se intampla nimicwinking