| oOSkyTeamOo a întrebat:

Am o problema foarte enervanta : Cand doresc sa ma joc un joc pe PC intalat dupa cateva min (sau chiar secunde) mi se blocheaza (adica imi ramane intr-un loc si nu mai pot face nimic si mai scoate si un sunet enervant). Aceasta problema se intampla chiar si la jocurile de pe internet si chiar la unele de astea "praf". As dori sa imi spuneti ce inseamna aceasta problema si cum o pot rezolva! Multumesc...

1 răspuns:
| fabuloasa100micutza a răspuns:

Pai so fi stricat pc si cred ca trebuie dus la reparat sau sa chemi pe cineva acasa sa se uite pic de el subcces