| s1ge123 a întrebat:

Am o problema: in jocul World of Tanks merg pe tancuri germane si am ajuns la categoria IV adica 4 si sunt cu tancul Pz. Kpfn. 38 (t) n.A. si am blindajul 340 si astia din joc ma dau cu tancuri grele si pierd tot timpul, si dureaza foarte mult pana fac experienta ca sa imi cercetez urmatorul tanc si sa scap de asta. Puteti sa ma ajutati, cum imi fac blondajul mai puternuc? Sau... cum fac mai repede experienta nu stiu, va rog sa ma ajutati sa nu se mai intample asta. happy dau funda.

Răspuns Câştigător
| dragonu35hp a răspuns:

Blindajul nu ai cum sa il faci mai puternic ei considera ca tancul tau trebuie sa fie cu nivel mai mare pentru ca ai viteza si poti face spot de accea te baga cu nivel mai mare asta e schimba tancu laughing eu am Ferdinand tier 8 tanc german daca vrei sa ma gasesti ma numesc dragonu35hp si ma mai gasesti si la id: andrabuleaady (e mai sigur) bye!

| s1ge123 explică (pentru dragonu35hp):

Mersi frate, acum are cine sa ma ajute cu probleme din astea, FUNDA.

2 răspunsuri:
| dragonu35hp a răspuns:

Ms