| CaliCalin a întrebat:

Sut TPU! Am si eu o intrebare legata de WOT(world of tanks blitz)-pe telefon. Ce ramura de tancuri e cea mai buna?(germane,americane etc) si cum pot sa adun credits? Ca de foarte foarte multe ori, cand castig, cu peste 400 damage si 2-3 tancuri distruse, pierd si cate 1.000-2.000 credits. Va rog mult ajutati-ma! DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

1. Fiecare natiune are tancuri bune si slabe, depinde cum joci
2. Banii ii faci usor, 400 damage e bun doar pana la tier 3, dupa care trebuie sa te gandesti la 700-1000+.
3. Ai grija sa nu tragi cu proiectile scumpe si sa nu folosesti camuflaj (tine doar un meci)

| CaliCalin explică (pentru SilviaDulcik):

Camuflajul il pot activa eu sau se activeaza singur? Si daca se activeaza singur..cum stiu ca e activat? Am Tier IV(hetzer) cu el iau peste 400 damage. Ps. Iau putin damage pentru ca sunt doar 7 vs 7 si nu poti sa faci mai mult.

| Pewtra a răspuns:

Toate sunt bune.

| CaliCalin explică (pentru Pewtra):

Vreau un raspuns concret straight face

| ERIKWHITE a răspuns:

Salut, pierzi bani pentru ca folosesti fie camuflaje fie diferite echipamente pe careplatesti pentru fiecare round, in plus cu cat joci cu tier mai mare cu atat mai putini bani castigi. In legatura cu ce ramura de tanc e cea mai buna... pai la Germania e puternic E100 si E50M care e cel mai puternic medium tanc din toate timpurile, la sovietici e bun IS-7 si obj-140, la americani t110e4 si t110e5, si la britania e bun fv4202