| samsung2550 a întrebat:

am o unutate si dupa ce mi se incarca windows-ul ar trebui sa imi zica bun venit adica welcome dar in loc de asta imi ramane ecranul negru dar cursorul de la mouse se vede.Ce fac? ...instalez windows din nou sau aveti alta solutie?

Răspuns Câştigător
| BLKFl a răspuns:

Sal!
incerca sa reinstalezi wind posibil sa fi sters ceva date din wind si nu ti se mai aprinde destop-ul

2 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Alt calculator

| samsung2550 explică (pentru GaByScream):

Da mrs pentru raspuns dar nu vreau sa schimb pc dintr-o amarata de problemahappy