| justanouthermember a întrebat:

Deci.Am windows 7 pe un laptop.de cateva zile am o problema cu cursorul.straight face. imi arata ca se incarca non-stop.desi calculatorul nu face asta.straight face. deci imi apare chestia aia rotunda albastra(ca atunci cand ceva se incarca)langa mouse. Aveti vreo solutie? as fi recunoscator.winking

4 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Dai restart! sau daca tot iti face asa trebuie sa aiba ceva windowsul, deci formatezi laptopul, parerea mea!

| justanouthermember explică (pentru hatze):

Windowsul l-am reinstalat luni.straight face
mousul face figuri de dupa reinstalare

| hatze a răspuns (pentru justanouthermember):

Pai daca mouseul face fite iti cumperi altul

| justanouthermember explică:

Am rezolvat.winking mi-am scos un program de intretinut pcul.winking