| Cristi01Andrei a întrebat:

am si eu 1 intrebare legata de Gta San Andreas! Cu pot Chema mai multe masini de politie? Si ce trebuie sa fac ca sa Chem; trebuie sa trec nivele? Funda si 3 Voturi!

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Trage dupa politie cand o vezi si ia tancul si distruge tot asa vin multe.
Sau cauta parola de 6 stele pe internet.

| Cristi01Andrei explică:

Eu vreau sa fiu politist si sa urmaresc Hotii! Am vazut pe Youtube ca poti sa chemi masini de politie si nu stiu cum! Eu vreau sa chem masini de politie sa prind Hotu nu sa omor! Cn imi zice Funda si 3 voturi!

| UltrYT a răspuns:

Frate ca sa vina multe masini trebuie sa omori inti oameni dupa aia politisti... si vor veni si trupele speciale dar tu ca sa nu fii prins iti chemi un tancwinking si faci masacru cu ala si daca vrei sa vezi un masacru adevarat scrie asa pe youtube: Metin2 united masacruwinking bafta sper sa te-am ajutat