| Andreyutzz43 a întrebat:

Sall tpu.am si eu o intrebare:de unde pot downloada hackuri de metin2.ro?(in special hack de trade)

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Eu cred ca tu nu stii ce inseamna un hack,hack de exp,yang si trade dar si alte iaginati deale copiilor nu exista,este de sped,dmg,zoom, fishbot, de lvlbot si altele da si tu o cautare aici pe TPU ca a mai postat cineva o intrebare ca asta si unu i-a dat toate hackurile care sunt pentru metin2 asa ca cauta pe TPU ca o sa gasesti.si acum da-mi funda ca team adus la adevar...