| CocaCola123 a întrebat:

am si eu o intrebare e un joc cu initialele LOL stie cineva cum se numeste jocu? ca am auzit ca are initialele LOL care imi zice cum se numeste jocu are funda

Răspuns Câştigător
| eL3cTr0 a răspuns:

Am mai raspuns o-data dar din cate vad nu mi sa publicat raspunsul...deci hai sa mai incerc o-data...jocul se cheama League Of Legends fundita?big grin

3 răspunsuri:
| eL3cTr0 a răspuns:

Salut CocaCola123 Jocul se numeste League of Legends...am jucat si eu 1 an si ceva happy

| eL3cTr0 a răspuns:

Mda...nu imi publica raspunsul :\ [League Of Legends]

| MichaelJosephJackson a răspuns:

League of Legends si e foarte captivant big grin bafta la joc. Peace&Love!