| Liviu781 a întrebat:

Sall TpU! Am si eu o intrebare in legatura cu 2 jocuri cu cerinte maricele : Crysis 3 si GTA IV ( 4 )... as vrea sa imi iau un PC nou de pe PC Garage care costa 12 milioane jumate si are urmatoarele cerinte :
- Intel Dual-Core G2020 2.90 GHz
- 4 GB RAM DDR3 KingMax 1333 MHz
- GIGABYTE GeForce GT630 1GB
- Hard-disk : 500 GB
- OS : Windows 7 Ultimate
Intrebarea mea este :
Credeti ca va duce aceste jocuri macar pe low acolo inspre medium... cat de cat?
Va rog raspundeti cu argumente dau mare funda!

Răspuns Câştigător
| CapitanulEvident a răspuns:

Iti vor merge, cel putin gta 4 fara probleme. Crysis 3 probabil cu putin lag dar pc-ul este bun la acest pret si merita deoarece sunt multe alte jocuri ce respecta aceste cerinte si merita jucate.

2 răspunsuri:
| s3a a răspuns:

GTA IV si Crysis 3 s-ar putea sa mearga dar cam in reluare si este enervant.

| sEEk10 a răspuns:

Nu cred.