| Liviu781 a întrebat:

Peste 2 zile vreau sa imi iau un PC nou care are urmatoarele cerinte :
- Procesor : Intel Dual-Core 2.90 Ghz
- RAM : 4 GB DDR3 1333 Mhz
- Placa video : nVidia GeForce G650T 1 GB
- HDD : 500 GB
Intrebarea mea este credeti ca merg jocuri precum : Crysis 2, Black Ops 2, Far Cry 3, gta IV ( 4 ), Max Payne 3 sau Dead Space 3 pe el? Sa nu il ioau degeaba dau funda la un raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, Toate jocurile precizate de tine iti vor merge fara probleme, dar din pacate pe Minim-mediu
Placa Video F Buna, RAM destul, procesorul nu este prea bun.un i3 ar fi perfect!
Sper sa iti mearga jocurile! Succes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este bun! Crede-ma ca am 1.80 ghz dual core, 1 gb de ram, placa video 1gb si merg toate din ce ai afisat tu! O sa iti mearga fara probleme bafta!

| Liviu781 explică (pentru anonim_4396):

Ba tu nu sti cum sa minti laughing) cica iti merg toate jocurile alea laughing)) ce face omu pentru o funda amarata. pe cerintele tale nu megre niciun joc de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mint! Doar 2 din lista nu mi-au mers...

| xxxCARBONxxx a răspuns:

E foarte bun, ar trebui sa mearga toate, totusi procesorul ar trebui mai putternic.

| dulgherunicu a răspuns:

Este bun dar procul trebuie un pic mai mare pentru ce vrei tu