| Liviu781 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu crysis 3 si as vrea sa imi raspundeti din propria experienta... nu numai sa va dau funda. deci as vrea un raspuns si cu argumente adaugate.
Credeti ca merge Crysis 3 pe un PC cu urmatoarele cerinte :
- Intel Dual-Core G650 2.90 GHz
- nVidia GeForce GTS450 1 GB
- 4 GB RAM
- Windows 7 Ultimate
Va merge cel putin decent? Adica nu spun recomandate doamne fereste dar acolo un low spre medium fara intrerupere ar merge?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Da iti va merge, chiar cu toate pe medium. eu am pc un pic mai bun ca al tau si ma joc pe medium si rezolutia 1600x900 si oricum tot fain se vede, nu e diferenta mare fata de High sau Very High.