| Oral a întrebat:

mi-am cumparat cs go de curand de la un amic, dar problema e ca am lvl 0 la steam si nu prea pot sa fac nimic, adica nu ma lasa sa dau cerere de prietenie, sa vand skinuri pe piata comunitara si altele... si am incercat sa fac lvl prin chestiile alea de la steam, adica sa fac cerintele de acolo dar nu e de la asta. Uitati ce imi zice cand vreau sa vand un skin pe piata
: " Trebuie sa fi efectuat o achizitie pe Steam intr-o perioada de 30 de zile si 1 an fara rambursari recente sau dispute de planta. Asistenta steam nu poate elimina aceasta restrictie"
Eu nu am inteles prea bine ce e de facut, ma gandesc ca trebuie sa bag bani pe steam si sa-mi cumpar un joc sau niste skinuri si dupa se rezolva? sau trebuia facut asta in perioada de
1 an de la achizitia stemului? Si vreau sa fiu sigur ce e de facut, sa nu imi cumpara un joc degeaba si dupa sa constat ca nu ma ajuta cu nimic!

2 răspunsuri:
| Cristi_Cristi_1992_1q5j a răspuns:

Trebuie sa bagi 5-10 euro nu stiu pentru ca la mine e in dolari daca bagi cei 5-10 euro vei face level 2 automat si vei pute sati cumperi skinuri depe market si sa adaugi prieteni

| bytzu2000 a răspuns:

Am băgat eu 25 e și tot așa îmi zice nu știu ce e de făcut. M am interesat la niște prieteni, unii îmi spunu ca trebuie sa aștept o luna sa îmi pot lua skin uri alți îmi spun dacă mi am activat steam guard ul.