| The2ndSage a întrebat:

Am o intrebare despre Internetul pe mobil. Sunt untilizator Cosmote si recent am reincarcat cu 6 euro. Tot azi mi-am luat un telefon nou cu care inca trebuie sa ma obisnuiesc, deci e posibil ca trebuie sa umblu prin setarile telefonului, nu stiu...

Am incercat sa cumpar 500 MB de Internet cu 5 euro, dar imi spunea ca nu am destul credit, desi eu aveam 6 euro in cont (si atunci cand verificam creditul imi spunea ca am 6, 07 euro, deci erau).

Am trimis niste mesaje unor prieteni, poate puteau ei sa ma ajute. Nu stiu daca a fost din cauza acestor mesaje, da am ajuns la 4, 43 euro, desi aveam extraoptiunea Star 550 activata care include si mesaje in retea.

Acum cu 4, 43 euro ramasi, am incercat sa cumpar 150 MB pentru Internet cu 3 euro si, din nou, imi spune ca nu am destul credit.

Stie cineva cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Suna la relatii cu clientii, e clar ca e o problema cu cartela ta. 1234 / 0766.12. 1234 – apel gratuit de la telefonul mobil COSMOTE
021.404.1234 sau 0766.12. 1234 – tarif normal pentru apelurile din reţelele naţionale.