| AlexrAul456 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul meu. Uneori cand ma joc AC Unity, BF 4 sau ETS 2 mi se blocheaza jocul cam pentru o fractiune de secunda,ca un fel de fps drop, doar ca pentru foarte foarte putin timp.Am un I5 la 3.4 GHZ, Geforce GTX 950M si 8 GB RAM. Este suficient pentru jocurile astea, le duc pe toate peste 30 fps,la setari high si ultra, dar mi se blocheaza si e cam enervant mai ales in BF 4 Multiplayer.

1 răspuns:
| Hanțig_ClaudYu_1999 a răspuns:

Parerea mea e sa faci un UPDATE la driver-ul placii video...