| AlexrAul456 a întrebat:

De ce cand ma joc jocuri gen AC Unity, BF 4 de la 35 fps imi scade la 9 fps, doar ca pentru o fractiune de secunda, un fel de fps drop pentru foarte foarte putin timp, apoi iar revine la 35 fps? Am un I5, GTX 950M si 8 gb ram.S tie cineva de ce face asa?

1 răspuns:
| ZetZ a răspuns:

Problema nu e de la tine, e o problema des intalnite si de gameri cu pc-uri high end, e vorba de optimizarea jocurilor... nu e tot una cand le joci pe consola sau pe pc, de multe ori au un fps drop si pe consola, sper ca te-am lamurit.