| 00cris00 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca pe acest laptop merg jocurile astea noi(gen The Forest, FIFA 15, This war of mine, Assasin's Creed Unity etc.) pe high, ultra chestii de astea: Laptop Gaming Asus G751JT-T7010D cu procesor Intel® Core™ i7-4710HQ 2.50GHz, Haswell™, 17.3", Full HD, 8GB, 1TB, DVD-RW, nVidia GeForce GTX 970M 3GB, Free DOS, Black. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Anonimus197568 a răspuns:

Merg toate in afara de Assasin's Creed Unity, dar nu din cauza laptop-ului ta si din cauza ca Ubisoft s-a c***t pe ea de optimizare si jocul are lag si pe calculatoare cu i7 16gb ram si placa de 4 gb, dar in general nu are cum sa nu-ti mearga pe ultra jocurile. Bafta!

1 răspuns:
| Daveed a răspuns:

Sigur merg.